Historija

Krzysiek Policha, Łukasz "Jasiek" Matyjaszczyk, Michał Ludwicki i Bartek Jabłoński

Od lewej: Krzysiek Policha, Łukasz "Jasiek" Matyjaszczyk, Michał Ludwicki i Bartek Jabłoński

Roku Pańskiego 2003 pojawiło się czterech Nieustraszonych zwanych „Ojcami Założycielami”. Rzekli oni: „Niech się stanie KF STUDIO” i tak oto, w rozbłysku Wielkiego Flasha i pod pieczą ducha-opiekuna fotografów (p. Hani) zaistniało Koło.
Dalsze losy STUDIA w tamtych czasach okrywa mgła tajemnicy.
Wieść gminna niesie, że pewnego dnia pojawili się: Wiktor, Bartek i Dawid znani jako Pradawni (niektórzy podobno ich nawet widzieli).
Aż pewnego dnia zapanował CHAOS.
Nic się nie działo.
Nastąpił dzień gdy na studiach pojawiło się dwóch młodych, pięknych, znanych jako jedno: Paweł Okulewicz = Paweł Rzążewski + Michał Okulewicz (tak, tak, chociaż to trudne do uwierzenia, ale dawno temu byli młodzi i piękni…).
Biegali i dawali ludziom flashem po oczach, wtedy duch – opiekun powiedziała: „Niech się stanie koło”. Niestety koło to było bardziej kwadratem z rządem (w osobie Pawła) na emigracji i delegatem na kraj – Michałem.
W październiku 2007 pojawił się ON: kudłaty, długowłosy… JANUSZ! Głoszone przez niego złote myśli (zdanie: „Kiedy spotkanie koła?”) sprawiło, że kwadrat się zaokrąglił…
Potem było tylko gorzej 😛
Janusz stał się Prezesem (no dobra – vice) i nastąpiły krwawe rządy twardej ręki.
Uciśnieni członkowie nie byli szczęśliwi, a gdy na horyzoncie pojawiła się nowa bohaterka znana pod kryptonimem e (vel Ewelyna) wydarzenia nabrały rozpędu. Dotychczasowy prezes złożył dymisję, Janusz wywalczył awans, zaś jego miejsce zajęła e. Wkrótce w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach zwolniło się również stanowisko sekretarza które natychmiast zajęła wielka (nie MiNI) osoba z radioaktywną masą pomysłów (fizyk potrafi) znana powszechnie jako Agi.
Od tamtej pory koło coraz ekspansywniej rozwija się stawiając sobie nowe wyzwania, pozyskując nowych wyznawców i stając naprzeciw coraz potężniejszych wrogów (aktualnie naszym głównym wrogiem jest brak sprzętu z którym staramy się walczyć :P)