Listopadowa mozaika i nowości w Galerii

Witajcie zimową porą! Noce wciąż jeszcze stają się coraz krótsze, a jasne niebo za oknem zwiastuje mróz, a nie przyjemne ciepło. Nie powstrzymuje to jednak dzielnych fotografów od pracy!

Temat miesiąca

Po pierwsze, jako że liście już wszystkie opadły, pora na zdjęcie miesiąca z listopada – czyli mozaikę. Serdecznie dziękuję evellice za przysłane zdjęcie. Przypomina mi o ciepłych dniach 🙂

Mozaika
mozaika

Aktualności…

Ponadto w ostatnich tygodniach duuużo się działo – na uczelni i nie tylko. W naszym Gmachu niestrudzenie odbywają się popularne zajęcia MiNI Akademii, a ostatnio przyzwyczaja się do naszej szklanej klatki Faradaya Teatru PW , organizując u nas przedstawienia oraz ćwicząc. W dodatku pewnego bladego świtu (a właściwie nawet trochę przed nim) grupka zapalonych (i szalonych moim zdaniem!) fotografów KFS spotkała się na plenerze „Mgły bez mgieł”. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia, są niesamowite! Aż żałuję, że jednak na niego nie wstałam.

MiNI Akademia Teatr PW Mgły bez mgieł
miniakademia teatrpw mgły

…i wigilijne wspomnienia

Dodatkowo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy powoli zacząć odtwarzanie galerii Koła, które niegdyś były na serwisie polibudy, a obecnie są w trakcie migracji na naszą własną Galerię. Od czego mogliśmy zacząć, jak nie od zdjęć z naszych Wydziałowych MiNI Wigilii? Zobaczcie, jak MiNI świętowało Wigilię – aż 6 lat utrwalonych w malowanej światłem pigułce!

Wigilia 2012 Wigilia 2011 Wigilia 2010
wigilia  wigilia2011  wigilia2010